ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця оферта, є офіційною пропозицією «k-maysternja.com», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця “k-maysternja.com” (далі – «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

ПОНЯТТЯ І ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. У цієї оферти, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають наступні значення:

* «товар» – моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом вчинення електронного правочину.

* «Продавець» – компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведення оплати.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити та прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, у тому числі:

– добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

– самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

– оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

– обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний у наявності.

4.2. Кожна позиція може бути представлена у замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний поінформувати Покупця (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Прямий банківський переказ

5.1. Оплата здійснюється через виставлення рахунку-фактури на пошту покупця і оплати покупцем товару за реквізитами вказаними в рахунку, розрахунок в гривнях.

5.2. При не надходженні грошових коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Оплата товару через систему LiqPay

5.3. Оплата здійснюється через систему LiqPay за даними банківської карти, через Приват 24 або за допомогою QR-коду , розрахунок в гривнях.

5.4. При не надходженні грошових коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Наложеним платежем

5.5. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок у гривнях.

5.6. При не надходженні грошових коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом з замовленням Покупцю надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов’язки сторін:

7.1. Продавець має право:

– в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов’язаний:

– своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

– оформити замовлення в Інтернет-магазині;

– оформити електронний договір;

– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

– змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

через незначне невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно за різної колірної передачі моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;

– за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення;

– за затримки та перебої в наданні Послуг (обробки замовлення і доставку товару), які відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою його контролю;

– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логін та пароль третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувало інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним засадам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і відвернути розумними способами.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

ІНШІ УМОВИ

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей договір за умови попередньої публікації його на сайті https://k-maysternja.com/

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцеві свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «ПРО захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, у відповідності зі ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

10.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у Продавця або повернути його, якщо такий Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням при наявності наступних умов:

 • Товар повертається Продавцю протягом чотирнадцяти днів з моменту оплати замовлення;

 • Товар жодного разу не був в експлуатації, не містить слідів використання і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушено цілісність упаковки як самого Товару, так і комплектуючих до нього;

 • Товар не містить подряпин, відколів, потертості, повністю справний; – збережена повна комплектність проданого Товару;

 • Покупець має розрахунковий документ, який був йому виданий разом з проданим Товаром (для фізичних осіб фіскальний чек, якщо його попередня видача була передбачена умовами покупки) – такий Товар був в наявності у Продавця на складі і не був спеціально замовлений для Покупця з-за кордону .

10.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам, визначеним у п. 10.1. цього Договору, Продавець має право відмовити в обміні або поверненні Товару.

10.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні або поверненні такого Товару покладаються на Покупця.

10.4. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Продавець повертає Покупцеві кошти в розмірі вартості повернутого Товару, якщо такий Товар був попередньо оплачений. Продавець відшкодовує Покупцю вартість повернутого Товару в повному обсязі протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати надходження Товару на склад Продавця і одержання належним чином оформленого та підписаного Покупцем Акту про видачу коштів при поверненні товару (зразок Акту знаходиться на сайті).

10.5. Повернення грошових коштів за оплачений Товар проводиться виключно особі, яка здійснювала оплату за замовлення. Для переказу коштів Покупцю (фізичній особі) до Акту про видачу коштів при поверненні товару необхідно додати такі документи:

 • копію національного паспорта і ідентифікаційного коду;

 • оригінал фіскального чека (в разі його видачі при продажу Товару);

 • квитанцію про оплату Товару, за який повертаються кошти.

У разі, якщо Покупця неможливо ідентифікувати, і Покупець не надав для повернення коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити Покупцеві в поверненні коштів.

10.6. Покупець не має права відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості і, якщо зазначений Товар був спеціально замовлений для Покупця з-за кордону. Підтвердженням того, що річ має індивідуально-визначені властивості і була замовлена ​​з-за кордону для Покупця є позначка «Товар під замовлення», що розміщується на сайті Продавця у опису Товару. При підтвердженні покупки Товарів під замовлення менеджер Продавця попереджає Покупця про неможливість повернення такого Товару, якщо він належної якості.

ГАРАНТІЯ НА ТОВАР

11.1. Продавець здійснює гарантійну підтримку Товарів, несправність яких виникла з його вини. Гарантія надається на термін до 14 календарних днів з моменту отримання Товару Покупцем.

11.2. Гарантія на Товар поширюється тільки на території України.

11.3. Гарантія на продані Товари передбачає їх гарантійний ремонт або повну, або часткову заміну на подібний або аналогічний Товар. Рішення про заміну на подібний за своїми характеристиками Товар приймається за погодженням з Покупцем в разі неможливості ремонту або заміни на аналогічний. Якщо аналогічний Товар підібрати неможливо, то Продавець повертає Покупцеві кошти, сплачені за такий Товар відповідно до процедури, передбаченої в цьому Договорі.

11.4. Для того, щоб отримати гарантійне обслуговування Товару Покупцеві необхідно направити Продавцю Акт рекламації за гарантійними зобов’язаннями на електронну адресу cossack.ukraine@gmail.com. Зразок Акта рекламації знаходиться на сайті. Такий Акт рекламації повинен містити опис несправностей, а також до нього повинні бути включені фото, відео або інша документація, що підтверджують заявлені факти несправності.

11.5. Акт рекламації від Покупця розглядається Продавцем протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів. Після підтвердження Продавцем гарантійного випадку і визнання рекламації, Покупець направляє несправний Товар або Товар, який містить суттєві недоліки (з повною комплектацією і оригінальною коробкою), на адресу Продавця, зазначеної на сайті в розділі «Контакти», разом з такими документами:

 • документ, що підтверджує оплату (в разі відсутності фіскального чека);

 • фіскальний чек (у разі його видачі при продажу Товару);

 • копію паспорта та ідентифікаційного коду (якщо Покупцем є фізична особа).

11.6. У разі можливості гарантійного ремонту або заміни Продавець здійснює гарантійну заміну або ремонт Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання Товару та необхідних документів. В окремих випадках цей строк може становити 90 (дев’яносто) календарних днів.

11.7. Гарантійні зобов’язання Продавця обмежуються вартістю Товару на момент його продажу. Гарантійний термін на відремонтований або замінений Товар дорівнює терміну, що залишився до закінчення першочергового гарантійного терміну на Товар.

11.8. Гарантія не надається і не поширюється:

 • на Товари які пошкоджені Покупцем в результаті неправильної експлуатації або недбалим поводженням;

 • на звичайний знос або вичерпання ресурсу Товару;
 • на вихід з ладу через обставини непереборної сили або форс-мажорних обставин;
 • при наявності механічних або термічних ушкоджень, або деформацій;

 • в разі потрапляння в Товар сторонніх предметів;

 • при наявності слідів стороннього втручання або виконання самостійного ремонту або модифікацій;

 • в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

12.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

12.2.До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

12.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «https://k-maysternja.com/» на офіційному інтернет-сайті k-maysternja.com, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.

догори

купити

дивитись

дзвонити

Козацька Майстерня. Усi права захищено.