Помагай нам боже

як самі не зможем

Запрошуємо до співпраці оптовиків

Купуйте продукцію високої якості за оптовими цінами

 На сьогоднішній день Козацька майстерня налагоджує виробничі процеси і запрошує до співпраці оптових і роздрібних реалізаторів нашої продукції.

Ми пропонуємо співпрацю по виробам, представленним у нашому магазині зі знижками від 5 виробів на місяць, і ще більшими знижками від 10 виробів на місяць.
 
Постійним і разовим оптовим клієнтам ми надаємо офіційні документи продажу (рахунок-фактура, накладна на товар), оплата по безготівковому розрахунку, підписання договору на виконання виробів належної якості у оговорені терміни виконання. Докладання документів до кожного вироба про неналежніть виробу до категорії холодної зброї, із офіційним перекладом на англійську (міжнародну мову), для відправлення виробів за кордон.
 

Можлива розробка моделей історичної зброї, якої нема в наявності, для регулярних оптових замовлень, за ескізами замовника.

 

Також для постійних оптових замовників ми можемо запропонувати 50% передплату на вироби з відсроченою оплатою залишку сумми замовлення.
 
За детальною інформацією  по цінам і умовам замовлень телефонуйте або пишіть у зворотньому зв’язку, за будь якими зручними для вас контактами.
 
Всі вироби ручна робота, виробництво України.
 

Наші контакти

Телефони:

096-572-93-83
063-203-68-69

Viber:

050-226-49-00 

e-mail:

cossack.ukraine@gmail.com

зворотній зв'язок

    Козацька Майстерня. Усi права захищено.