Слава не поляже

а про себе розкаже

Наші послуги

Школа Козацького Гарту "Арей"

 

 

Школа Козацького Гарту “Арей” запрошує дітей та дорослих на тренування з українських бойових мистецтв! Козацький гарт це не тільки фізичний розвиток, оволодіння різними видами зброї, походи та подорожі, вивчення історії та традицій, але і виховання справжніх патріотів України!

Подробиці:
facebook: ШКГ”Арей” -Перейти-
instagram: kozakgartarei -Перейти-
тел: (066)455-32-00

Постріли з гармати на замовлення

вибачте, послуга тимчасово недоступна

 

 

Шановні пані та панове, до вашої уваги діюча модель козацької гармати, яка створює візуальний і звуковий ефект справжнього пострілу.
Постріли на ваших урочистих заходах з виїздом на місце придають дух справжнього козацького настрою, відчуття героїчності та мужності.

 

 

 

постріли з гармати замовити, выстрелы из пушки заказать 17

 

 

Козацька гармата з гармашем, який обслуговує гармату, придадуть національного колориту будь-якому святу, і будь-хто зможе підпалити шнур і створити пострілом відкриття, закриття заходу, підкреслити якусь подію, або просто створити гарний настрій для оточуючих.

 

 

 

Мінімальне замовлення від трьох пострілів з виїздом на місце, по місту Харків, коштуватиме вам 2000 грн, і кожен подальший постріл 500 грн. Прохання заздалегіть попереджувати про приблизну кількість пострілів, щоб у нас була можливість запастися зарядами для вас.

Козацька Майстерня. Усi права захищено.

0